Blue Volley Ostrava

(18:25, 25:21, 24:26, 23:25)

Sestava

Domácí: Sonnek, Divoký, Resl, Závodský A., Kukrecht, Spišák, Vlček, Matušek

Hosté: Plewa, Poštulka, Mrověc, Častečka, Jetmar, Hrnčárek, Míček Střídal: Bláha

Popis utkání

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím VK Ostrava. Oba týmy věděly, o co se hraje do tabulky. Atmosféra byla na úrovni městského derby a přítomnost mladých volejbalistek jen zvyšovala odhodlání. Nebo, že by si kluci za holkami navzájem chodili ? V prvním setu se s atmosférou lépe srovnávalo Blue Volley a kvalitní hrou středem byl set náš. V druhém setu se mění obraz hry a vítězí VK Ostrava. Třetí a čtvrtý set je jako z kopíráku a v obou rozhoduje koncovka, kdy jsou naši hráči přesnější i důslednější. Vyhráváme 3:1 a pro další čas jsme králové Ostravy. My jsme na hrušce a navíc klukům patří všechna dívčí srdce. Krásný výsledek derby.