1:3

TJ Spartak Velké Meziříčí

(20:25, 26:23, 26:28, 25:27)

Sestava

Domácí: Gross, Vávra, Strnadel, Jonszta, Vitásek, Hula J., libero Šamánek Střídali: Fölöp,

Hosté: Jelínek, Veselý, Janák, Sobotka, Zedníček, Veselý, libero Pátek Střídali: Prudek, Kamarád

Popis utkání

V neděli nás čekal od 11hodin poslední zápas proti Velkému Meziříčí. Byl to také rozhodující zápas o druhé místo, který měl rozhodnout do jaké skupiny budeme zařazeni pro další turnaj. Zápas začali lépe hosté, kdy se nám nedařila souhra na útoku a padali nám lehké míče na zem. První set prohráváme 25:20. Do druhého setu jsme vstoupili lépe a od začátku setu jsme si udržovali náskok několika bodů. Trochu jsme si z druhého setu udělali drama, když jsme nedokázali otočit lehké podání soupeře a musela tak rozhodnout koncovka, kterou jsme nakonec zvládli a vyhráli tak 25:23. Třetí a čtvrtý set byl jako přes kopírák. Oba týmy se přetahovali o vedení v setu a byli k vidění pěkné výměny na obou stranách. Možná nám chybělo i trochu štěstíčka, abychom tento zápas dotáhli do vítězného. Oba dva sety prohráváme opět nejtěsnějším rozdílem dvou bodů 28:26 a 27:25. Po zápase bylo na našich hráčích vidět zklamání, ale za mě jako za trenéra jsem rád za každý takovýto zápas, který dá klukům potřebné zkušenosti do dalších takto vypjatých zápasů kterých nás čeká ještě spousta. Sestava: Strnadel (nahrávač), Jonszta (smečař), Šamánek (libero), Gross (smečař), Vávra (blokař), Vitásek (blokař), Střídali: Fülop (smečař).