2. liga mužů 7. kolo, ne 31. 10. 2021, 10:00

TJ Sokol Šlapanice u Brna

(21:25, 25:20, 25:16, 25:22)

Počet diváků: 20

Sestava

Domácí: Kohút, Provazník M., Fabikovič, Široký, Dihel, Benda, Struška Střídali: Krejčíček, Mukařovský

Hosté: Štěrba, Gajárek, Dolák, Tezzele, Maňas, Urbánek, Tancoš Střídali: Kubala, Rulíšek, Pohanka, Kadlc

Popis utkání

První zápas jsme zahájili se zkušeným blokařským duem Široký-Kohút, na univerzálu Dihel, na smeči úderní mladíci Benda a Fabikovič, na liberu Struška. V prvním setu jsme se ještě hledali a několik nevynucených chyb pomohlo hostům k zisku prvního setu. Od druhého setu jsme výrazně zlepšili přihrávku, zvýšili bojovnost a zlepšila se i souhra na útoku. Díky pestřejší hře jsme postupně získávali převahu a srovnali na 1:1. Třetí a čtvrtý set již byl v naší režii, zlepšeným servisem a bodovými bloky jsme vedli zápas k vítězství. Mohli jsme si tak dovolit zapojit do hry opět naše mladé talenty kadetského a juniorského věku.