Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Tabulka: 1. liga mužů-sk. B

Tým
Z
V
P
Sety
Body
1.
Blue Ostrava
0
0
0
:
0
2.
Bučovice
0
0
0
:
0
3.
Holubice
0
0
0
:
0
4.
Hradec Králové
0
0
0
:
0
5.
Kolín
0
0
0
:
0
6.
Velké Meziříčí
0
0
0
:
0
7.
VK Brno
0
0
0
:
0

Kalendář akcí:

Novinky:

11. 2. 2023

Rozuzlení základní části 1. ligy mužů

První liga mužů měla o víkendu na pořadu poslední dvojkolo, které mělo vyřešit několik otazníků. Za prvé pořadí na druhém až čtvrtém místě, kde se o co nejvýhodnější postavení do Play Off přetahoval náš tým s Dobřichovicemi a Hradcem Králové. Za druhé otázku, které týmy se vyhnou předkolu a postoupí do Play Off přímo a za třetí, které týmy a v jakém pořadí se dostanou do předkola. Nás zajímalo vyluštění všech tajenek, ale samozřejmě asi nejvíce postavení v první čtyřce. Druhé místo jsme neměli ve svých rukou, šanci nám dávalo zaváhání Dobřichovic.

29. 1. 2023

Souboj o druhé místo

​Předposlední víkend základní části 1. ligy mužů se nesl ve znamení bojů o nasazení do Play Off. První čtyřka, ve které jsme i my, bojuje o co nejlepší výchozí postavení pro případné semifinále, bojuje také dalších šest týmů o to, kdo postoupí do Play Off přímo, a kdo bude muset do předkola. Nás tohle dvojkolo zaválo na palubovky Plzně a Dobřichovic, se kterým svádíme přímý souboj o 2. místo.

15. 1. 2023

Návrat na druhé místo

​V letošním roce poprvé pokračovala 1.liga mužů, pro nás hlavní soutěž mladých perspektivních hráčů. Po neuvěřitelném začátku jsme se pevně usadili v první čtveřici mužských prvoligových týmů a před zápasy jsme figurovali na 3. místě s jistotou postupu do Play Off. Poslední zápasy tak jsou bojem o co nejlepší nasazení, se kterým je spojena výhoda domácího prostředí. Celky Lvů Praha a EGE Českých Budějovic jsou stejně jako náš tým farmami svých extraligových A týmů, a tak vždy záleží na tom, kdo je na zápas nominován, případně uvolněn.