Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Novinky:

29. 1. 2023

Povedený víkend pro tým U18 Blue Volley Ostrava

Uplynulý víkend 28.-29.1.2023 odehrála naše U18-tka extraligový turnaj v Novém Jičíně. Na turnaj jsme odjížděli s cílem odehrát co nejlepší zápasy proti již kvalitním soupeřův ze druhé výkonnostní skupiny a zkusit zabojovat o co nejlepší umístění.

23. 10. 2022

Extraliga U18 pokračovala po rozstřelu turnajem v Nymburku

Opět po měsíci jsme mohli zažít atmosféru zápasů Extraligy U18 a to na druhém turnaji, který hostil Nymburk. Po umístění v rozřazovacím turnaji, na kterém jsme obsadili konečné třetí místo jsme byli nasazeni do čtvrté výkonnostní skupiny a postupně jsme změřili síly s týmy Kolína, Plzně, Nymburka a Karlovarska. Na turnaj jsme odjeli v obměněné sestavě, kdy nám na výpomoc z projektového týmu Green Volley Frýdek-Místek přišel nahrávač Jonáš Šonovský a na hostování z Krnova také nahrávač Jan Krusberský.

2. 10. 2022

A je to tady, šílená sezona začíná

V době finanční a covidové nejistoty, v době růstu nájmů, inflace a dalších nákladů začala sezona, kdy se Český volejbalový svaz rozhodl, že hrajeme a peněz máme nadbytek. Proto, do již tak nabitého programu, přidal další mládežnickou kategorii U22.