Úvod Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Tabulka:

Kalendář akcí:

Novinky:

16. 1. 2022

Opět úspěšní

​O víkendu jsme odehráli třetí kolo druhé části Extraligy juniorů. Pro toto kolo jsme získali pořadatelství a chtěli jsme dokázat, že v domácím prostředí můžeme hrát s každým. Ve skupině nás postupně mělo čekat derby s VK Ostrava (vedené reprezentačním trenérem Ivanem Pelikánem), dále Lvi Praha (historicky jeden z nejúspěšnějších mládežnických týmů ČR), Příbram (před turnajem vedoucí tým Extraligy juniorů) a nakonec Velké Meziříčí (další dlouholetý hegemon vychovávající reprezentanty pod vedením Petra Judy).

12. 1. 2022

Extraliga juniorů v Ostravě

Víkend 15.-16.1.2022 je ve znamení turnaje Extraligy juniorů na hale v Nové Bělé. Část nedělních zápasů se odehraje v hale na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Zápasy Blue Volley Ostrava budou přenášeny online na facebooku Blue a Black Volley.

12. 12. 2021

Krejčíček dotáhl tým ke dvěma výhrám

​Během třetí adventní neděle se konalo další kolo 1. ligy juniorů a my jsme přivítali, v naší domovské hale v Nové Bělé, Hanáky z Olomouce, kteří přijeli bez svých dvou reprezentačních opor, tudíž jsme museli vzít na svá bedra roli jednoznačného favorita.